Dobřichovice a Zličín

09.01.2012 19:04

V sobotu  7.1. jsme sehráli turnaj v Dobřichovicích proti Čáslavi ,Pardubicím ,Pečkám , které jsme potkali v základní skupině.

V prvním utkání jsme hráli proti Čáslavi. Zápas jsme zvládli celkem dobře a zvítězili jsme.

Další utkání  proti Pardubicím  bylo vyrovnané a skončilo remízou.

Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti Pečkám ,kde jsme dominovali  a nakonec vyhráli.

Skupinu jsme vyhráli a naším dalším soupeřem byly Hořovice (druhé místo ve skupině B). Utkání jsme s přehledem zvládli a postoupili jsme do finále, kde nás čekal Braník.

V zápase jsme dostali poměrně brzy gól, ale vzápětí jsme vyrovnali. Pak následovaly dvě  naše hrubé chyby a už jsme se do zápasu nedokázali vrátit. Soupeř zaslouženě vyhrál.

TAK JSME DRUHÝ NO A CO..............................

 

 

V neděli 8.1. další turnaj....tentokrát jsme se vydali na Zličín, kde jsme hráli proti Náchodu,Cholupicím,Turnovu,Točné a Bohemians 1905.

Na rozjezd nás čekal Náchod. Zápas na začátku  vyrovnáný ,dostali jsme nešťastný gól a pak jsme soupeře přikovali k jeho bráně, ale nedokázali jsme překonat fantasticky chytajícího gólmana Náchoda.Bohužel jsme zápas prohráli.

Ve druhém utkání nás čekaly Cholupice. Zápas byl pro nás odpočinkový, po celou dobu utkání jsme hru kontrolovali a zaslouženě vyhráli.

Následoval Turnov. Zápas byl velice vyrovnáný šance byly na obou stranách. Pár sekund před koncem jsme udělali hrubou chybu a tak kvalitní soupeř jako Turnov ji okamžitě potrestal. Bohužel prohra, která mě hodne mrzela.

Předposlední utkání nás čekala Točná, kde jsme jasně vyhráli rozdílem několika tříd...........................

Na konec velmi očekávaná Bohemka, kde jsme čekali jestli proti nám nenastoupí Filip, ale ten se zúčastnil dopoledního turnaje. Filip s námi zůstal alespoň jako divák, tím nás potěšil. Na klukách bylo vidět, že se chtějí ukázat a hráli fantastické utkání, ve kterém jsme sice dostali gól po rychlem brejku, ale jinak si kluci dovolovali udělat i kličku. K ničemu už jsme Bohemku nepustili, ale bohužel jsme nedokázali proměnit šance, kterých bylo strašně moc. Musím říct na rovinu, že to, že jsme prohráli mi vůbec nevadilo. Byl jsem nadšenej, jak kluci hráli. Troufám  si říct, že to bylo nejkrásnější utkání na turnaji a ocenili to i diváci svým potleskem po nádherných akcích. Ještě jednou kluci děkuji.

Ze Zličína brambory.....:))))