Hodnocení mistrovských zápasů

22.09.2016 20:20

Vršovice - Zličín 4:1

V prvním mistrovském utkání mladšího dorostu /předehrávka 11. kola/ jsme nastoupili proti Zličínu a nevěděli, co od soupeře čekat.Již od začátku byla převaha na naší straně. Po půl hodině svítilo na ukazateli skóre 2:0 a zdálo se, že nebude co řešit. První branka po průniku Žíži po levé straně a ideální přihrávce pod sebe Barymu byla ukázková.Bohužel do konce poločasu jsme již žádnou branku nepřidali, ba co víc soupeř se začal osmělovat.Do druhé půle jsme opět vlétli ve velkém stylu a po 20 minutách vedli již 4:0. To ale bylo z naší strany vše, od této doby byl již soupeř lepší a zaslouženě snížil. Absolutně jsme přestali běhat a nakonec byli rádi,že soupeř nepřidal další branky /nastřelil tyč a měl i další šance/.

Celkově lze říci,že jsme byli spokojeni /kromě již zmíněných posledních 20 minut/.

Branky:20.min Bareš /Žižka/ 1:0

29.min Kotrus /Vakoč/ 2:0

50.min Klikar /Bareš/ 3:0

60.min Pejchar /Patera/ 4:0

66.min 4:1

Aritma - Vršovice 1:4

Náš stálý soupeř, ale tentokrát to nebyli 01, ale hráči narozeni roku 2000. Měli jsme ze soupeře obavy, které se nakonec ukázaly jako zbytečné. Začali jsme výborně a hned na začátku si vytvořili sérii rohových kopů, ze kterých jsme mohli jít do vedení. Udeřili jsme však až v 18.min 0:1.
Poté se hra vyrovnala a soupěř v 30.min po brejku vyrovnal.
Začátek druhé půle to byla z naší strany smršť. Během 3 minut v rozmezí 47-50min skóre narostlo až na konečných 1:4 a protože se
do konce zápasu nic mimořádného neudálo, výsledek zůstal nezměněn.
Po druhém kole spokojenost,ale bohužel soupeři byli z kategorie lehčích, to v dalším kole nás čeká Bráník jeden z favoritů přeboru ml.dorostu.

Branky: 18.min Bednář / Klikar/ 0:1

30.min 1:1

47.min Bareš /Bednář/ 1:2

48.min Kotrus /Klikar/ 1:3

50.min Bednář /Bareš/ 1:4

Braník - Vršovice 5:0

Do utkání jsme šli s tím,  že se pokusíme soupeře potrápit, ale bohužel se nám to moc nepovedlo.Tentokrát byl soupeř lepší. Zaostávali jsme v rychlosti, důrazu a zejména v koncovce. Určitě to nevypadalo na takový debakl, naše šance zůstaly nevyužity právě kvůli chybějícímu  důrazu a přesnosti
v koncovce a dále taky proto,že nás pomezní rozhodčí /domácí hráč/ prostě skoro do ničeho nepustil.Když už jsme vstřelili branku tak znovu zvedl
praporek, který viděl jen on a samozřejmě domácí lavička. Dále pak hlavní rozhodčí pustil jasný penaltový zákrok na našeho hráče /podražení zezadu/ i když do té doby pískal každý dotek.
Jak již jsem napsal soupeř byl jednoznačně lepší a vyhrál zaslouženě. Musíme se podstatně zlepšit a přidat jestli nechceme hrát v této soutěži druhé housle a to rozhodně NECHCEME!!!

Branky: 15.min 1:0