Hodnocení víkendu

25.09.2011 22:40

V sobotu jsme porazili Chabry 28:3. Viděl jsem kluky snad prvně, že makali hned od začátku. Co jsme si řekli v šatně plnili, předváděli krásné kombinace na jeden dotek.

Nedělní dopoledne v Benešově začalo zápasem proti Junioru. Kluci předvedli pěknou hru a důrazem v osobních soubojích jsme soupeři nedali moc šancí. Zaslouženě jsme vyhráli. Utkání proti domácím bylo velmi kvalitní a vyrovnané, i když výsledek tomu neodpovídá. Měli jsme velkou smůlu v zakončení. První polovina se téměř celá odehrála před Benešovskou brankou, ale prostě nám to tam nepadlo. Druhá půlka už byla slabší a Benešovští toho využili. Prohra 4:1. Musíme makat na fyzičce.

 

Za všechny:

Velký dík mamince Itamara, která pro Itu jela na školu v přírodě do Jánských Lázní a zase ho vezla zpět. Takové nadšence potřebujeme :-))), fotbal je kolektivní hra a když se nám 4 kluci omluví, pak nastává problém....

a také 2002 (Adamovi, Filipovi a Kocourovi)..., kteří ochotně zaskočili a s chutí si s náma v Benešově zahráli. Pokud se tedy nezmění přístup některých 2001, budeme si půjčovat kluky 2002, kteří mají o fotbal zájem.....snad nám je Láďa půjčí :-)))))!

                     Takže díky, díky, díky....