Hodnocení zápasu Háje - Vršky

07.10.2016 09:09

Háje - Vršovice 1:9

Ve 4.kole jsme zajížděli na hřiště Hájů, s kterými jsme se utkali v přípravě a zvítězili. Proto byl na naší straně mírný optimismus, že utkání zvládnem a jak je vidět podle výsledku i výkonu byl oprávněný. Hned od začátku byla hra pod naší kontrolou a skóre postupně narůstalo až na poločasový výsledek 0:4. V druhé půli byl obraz hry stejný,byli jsme lepším týmem a dál střileli branky. Jen jednou nás soupěř dokázal přehrát a dát nám branku, to ale korigovali na 1:5. Víc se nemá cenu o utkání rozepisovat, snad jen, že jsme byli jasně lepší, dostali šanci všichni hráči z lavičky/teď si uvědomuji, že ale hrají vždy všichni/. Zkrátka mužstvo je víceméně vyrovnané, jen tak dál, doufáme že nám forma vydrží.

Branky: 10.min Kotrus /Bareš/ 0:1

19.min Žižka /Pazdera/ 0:2

24.min Friedlaender /Vakoč/ 0:3

38.min Bednář /Patera/ 0:4

41.min Kotrus /Mrkvička/ 0:5

47.min 1:5

51.min Klikar /Pazdera/ 1:6

52.min Kotrus /Pejchar/ 1:7

60.min Kotrus /Šimr/ 1:8

73.min Bednář /Bareš/ 1:9