Loko Vltavín

19.11.2011 17:23

Hodnocení trenéra Lokády

A : Zápas o první místo v tabulce začal v naši režii , ale fotbal se hraje na góly a to se potvrdilo. První třetina se hrála většinou na straně soupeře, ale po spousta neproměněných šancí skončila 0:0. Do druhé třetiny jsem vyměnil brankáře, z důvodu malého vytížení, ale to asi byl moment, který rozhodl o našem výsledku. Je pravda , že soupeř vstoupil do třetiny s větším nasazením a hlavně jim k tomu pomohl první gól, který vsítili po vydařené ráně z půlky hřiště. Chybí nám druhý golman a to se bohužel potvrdilo. I když je pravda , že když nedáváme žádné góly, tak golman za to nemůže. O.Podubecký není brankář, ale holt žádného nemáme. Do třetí třetiny jsem znovu vyměnil brankáře a bylo vidět , že hra byla vyrovnaná.Viděl jsem na klukách ,že výsledek 4:0 jich malinko srazil do kolen , ale stále jsem věřil , že když dáme gól, že to půjde. Hold po spousta šancích, jsme se neprosadili. Soupeři k vítězství blahopřeji , ale stále věřím, že soutěž můžeme dotáhnout do vítězného konce.

B : Dokázali se dostat do vedení , ale to samé , bez golmana se hrát nedá.Chtěl bych poděkovat klukům za nasazení, až do konce zápasu. Jen nesmíme vzdávat zápas v půlce zápasu. Fotbal se hraje až do konce.

Z webu LOKO VLTAVÍN.........

Hodnocení trenérů Vršovic-půlmistrů:::

Trochu mě překvapilo hodnocení trenéra Loko Vltavín, který hodnotí pouze jednu pětku, i když zápas se hraje na dvou hřištích současně. V první třetině byl soupeř skutečně lepším týmem, jak popisuje trenér Lokády, ale šance byly na obou stranách. Druhá a třetí třetina byla v naší režii . Soupeř se nedokázal vyrovat s důrazem naší hry, který je potřeba na hru s kvalitnějšími týmy, se kterými se setkáváme v soutěži 7+1  G -liga. Celkový výsledek hovoří za vše. Kluci se poprali i s tím, že máme velkou marodku a chyběli čtyři borci ze základu včetně ,,gólmana,, . Abychom mohli dnešní zápas odehrát, museli jsme si půjčit mladší kluky z ,,béčka,, , kteří se výborně začlenili.

Na druhém hřišti jsme měli vlažnější rozjezd, ale kluci se postupně dostali do tempa a zcela opanovali hru. Každou třetinu vyhráli. Jsem rád, že existují trenéři, kteří dokáží uznat kvalitu soupeře, jako např. trenér 3.týmu v tabulce - Újezda nad Lesy.

Závěrem bych chtěl poděkovat klukům - půlmistrům, že se na ně v pondělí těším a ty dva obdržené góly si opravdu vyžerou....:-))))

TÁK JSME PRVNÍ NO A CÓÓÓ!!!!!

P.S. Jen mě trochu mrzí, že některé mužstvo se odhašuje z turnaje, protože se nebudou s nějakými Vršovicemi, které nejsou ve střediscích sportu zahazovat....Ať žijou Vršky!!!

VÝSLEDEK VRŠOVICE-LOKO::::::13:2