Mistrák Vršovice B - Turnaj G ligy

06.11.2011 21:33

V sobotu jsme hráli proti mladším klukům z Vršovic dlouho očekávané derby. Kluci se na zápas moc těšili , už během týdne probíhalo různé špičkování mezi kluky i trenéry.Zápas jsme zvládli a zaslouženě vyhráli, ale musím uznat že 02 předváděli pěkný fotbal. My jsme je předčili v osobních soubojích a rychlosti.

Výsledek 17:3

Po mistrovském zápase jsme se přemístíli na Velkou Ohradu, kde jsme hráli turnaj G ligy, na který jsem pozval i čtyři kluky z 02. Ti mezi nás okamžitě zapadli.. První zápas jsme hráli proti PFA, kluci hráli velmi dobře a výhru si zasloužili,  ale bohužel ve 20.minutě jsme dostali vyrovnávací gol. I když zápas měl trvat jen 18 min. výsledek 1:1

Druhý zápas jsme hráli proti Tempu.  Tempo mělo více ze hry a lépe kombinovalo. Výsledek 0:1

Další zápas proti Benešovu. První výhra!  Kluci opět předváděli pěknou hru, i přes to, že se dalo čekat , že každou chvíli na ně dolehne únava.Výsledek 1:0

Poslední zápas ve skupině proti Braníku kluci jezdili po zadku, ale srazil na neštěstný gól , který padnul po faulu na našeho hráče, kterému soupeř šlápnul na patu a vyzul kopačku a náš hráč přestal hrát, protože všichni očakávali přerušení hry, ale to se nestalo. Jen škoda že dostáváme tak smolné goly...V naší skupině jsme skončili na 5 místě, ale stačil by nám jeden bod a mohli jsme být druzí.

V posledním utkání turnaje jsme hráli o 9.-10. místo proti Kolínu ,který jsme vyhráli 2:1. Byla na nás vidět únava po celodením hraní .

Rozhodně se nemáme za co stydět, zápasy byly velmi vyrovnané...většinou jen s gólovým rozdílem a kluci si určitě zasloužili lepší umístění. Měli jsme trochu smůlu.

Děkujeme za pomoc 2002.