Slovo trenéra k soustředění

27.08.2011 17:47

Děkuji všem klukům za odvedené výkony. Sice jsem hned v pondělí přišel o hlas :-), klukům jsem na začátku dal jasně najevo, jak si představuji, aby se chovali ke mně, k sobě vzájemně a také k soupeřům. Myslím, že všichni pochopili a vše funguje, tak jak má.


Trénovali jsme 2x denně, převážně s míčem a i přes úmorné vedro se klukům mnohdy ze hřiště ani nechtělo. Dle toho soudím, že je trénink bavil. 3x jsme si pronajali hřiště na nohejbal a po večeři jsme si chodili zahrát. Kluci mě překvapili, jak jim to šlo a většinu to bavilo :-).

Ve středu jsme shlédli utkání Ondrašovka cupu. Roudnice hrála proti prvoligovému Jablonci a i když kluci fandili, co jim síly stačily, roudničtí borci prohráli 0:8.

V pátek jsme sehráli přípravné utkání s SK Dolní Chabry. Se soupeřem jsme se dohodli na 7+1, 3x 25min, zákaz ,,malé domů" a výkopu gólmana přes půl hřiště. Začátek hry byl velmi rozpačitý, až po změně taktiky, kterou kluci ihned pochopili a začli využívat zónový presing, se skóre otočilo v náš prospěch. I když to po první třetině tak nevypadalo, vyhráli jsme 13:1. Všichni kluci hráli s velikou chutí a zúročili, co jsme během soustředění trénovali.

Proto bych chtěl apelovat na rodiče, aby nepodceňovali tréninky a zbytečně své děti neomlouvali a to ani z turnajů či mistrovských utkání. Fotbal je kolektivní hra a v pěti lidech se hrát nedá není to žádný sokol....(a dle slov klasika :-))))Omluvy typu: oslavy, chata, kašlíček neakceptuji, Rozpis všech akcí máte dlouhou dobu dopředu a vše se dá přizpůsobit. 


Až na dvě odřená kolena, pár štípanců od vos soustředění proběhlo bez kolizí.
Mé velké poděkování Tondovi a Michalovi, že za mě vzali ve čtvrtek odpolední trénink, kdy jsem musel odjet na svůj trénink do Vršovic.

Trénovat začínáme 5.9. Po a St od 16,30 do 18 hodin !!!!!


Michal