Turnaj v Neratovicích

12.12.2011 20:23

V neděli jsme sehráli velmi kvalitně obzazený halový turnaj v Neratovicích. Do naší skupiny byly nalosovány týmy Admira,Baník Most,Mladá Boleslav. Musím podotknout, že naše skupina byla ta těžší, ale byla to výzva... abychom viděli, jak na tom jsme  a musím uznat, že dobře. První zápas jsme hráli proti Mostu, bylo to vyrovnané utkání, které skončilo 2:2.

Následně jsme hráli proti Mladé Boleslavi,  vedli jsme 3:1, ale v hale je to nahoru dolů a kluci si musí uvědomit, že i útočník musí bránit. Jinak nádherný zápas nakonec  skončil 3:3. Po zápase za mnou přišel trenér Mostu a říka,l že musí uznat, že z naší strany to byl fantastický výkon. TAK TO POTĚŠÍ. 

Poslední zápas jsme hráli proti Admiře. V zápase jsme vedli 3:0 a zdálo se, že zápas je rozhodnut, ale Admira nás ještě trochu potrápila. Zvládli jsme to do úspěšného konce a vyhráli jsme 4:3.

Ve skupině jsme skončili 1.-2. stejně jako Mladá Boleslav, tak se konal penaltový rozstřel, který jsme prohráli 2-3. Museli jsme tedy další utkání hrát proti prvnímu ze druhé skupiny a to proti Brandýsu-Stará Boleslav, ve kterém hrál hráč číslo 9 (podle nás s Michalem jednoznačně nejlepší hráč na turnaji). Tak obavy byly na místě.  Byl to asi jediný kvalitní tým ve druhé skupině. I když bych asi neměl zapomenout na tým z Chaber, který v některých zápasech předváděl pěkný fotbal. Kluci už byli dost utahaní z tak náročné skupiny, ale kousli se a bojovali. Zápas to byl velmi bojovný a na konec skončil nerozhodně 2:2 a tak musel následovat opět penaltový rozstřel.Byly to nervy! Někteří kluci se báli jít kopat penaltu, ale zvládli jsme to a vyhráli 6:5 a slavili jsme postup do finále, kde nás čekala opět Mladá Boleslav.

Finálový zápas jsme brali jako třešničku na dortu ,dokonce jsme vedli 1:0, ale soupeř byl lepší. Předváděl pěkný fotbal a my jsme se jim snažili  vyrovnat, ale nešlo to!  Ostudu jsme neudělali ,prohráli jsme 5:3.

Klukům chci moc poděkovat a je vidět, že se nám kristalizuje dobrý turnajový tým a to nám ještě chyběl Pazdy, který měl zažívací problémy a i přes to se snažil dorazit, ale   po cestě se mu opět udělalo špatně, tak byl nucen se vrátit domů.  Ale kluci hráli i za něj a TU MEDAJLI MU PŘIVEZLI. Všichni kluci, kteří byli nominováni ještě nikdy neřekli NE. Jsem moc rád, že je na čem stavět. Každý takový turnajový úspěch posouvá kluky o trochu dál, je na nich vidět týmová sounáležitost. TA RADOST A NĚKDY I SLZY ŠTĚSTÍ JSOU K NEZAPLACENÍ.....