Novinky

Vršovice - Junior 10:0

09.11.2014 21:19

Poslední zápas v podzimní části jsme odehráli doma proti Junioru. S týmem, se kterým hrajeme často přátelská utkání a tak jsme věděli, že nás čeká nelehký soupeř. Ale naši kluci dnes hráli opravdu výborně a soupeři nedali žádnou šanci a do poločasu jsme vedli čtyři nula. Když by byl terén kvalitnější a né tak drnovatý a bahnitý, bylo by to ještě lepší, ale kluci to zvládli na výbornou a udělali nám velkou radost a do jednoho bojovali a rvali se a zcela zaslouženě vyhráli DESET -----NULA!!!!!

Prosím o urychlené zaplacení starovného za zimní ligu!!!!

Dnes opět dík i Fialkovi z r. 2000.

Chtěl bych  klukům moc poděkovat za odvedené výkony v zápasech, až na jedno klopýtnutí jednoho hráče, které mě opravdu hodně mrzelo a nečekal bych, že se to může stát a doufám, že už se to nestane :) , ale jinak moc všem děkuji. Bohužel u některých hráčů se stává, že absence na trénicích je dosti pravidelná a myslím si, že né vždy je to pro zdravotní problémy, ale rád se budu mýlit. A pokud se zdravotní problémy vyskytují častěji, měly by se řešit s lékařem a i k tomu budou během zimní přestávky určeny povinné zdravotní prohlídky, které budou hrazeny klubem. Jinak si myslím, že se nám daří kluky pořád zlepšovat i na hře je to vidět, a že se nám daří kluky udržet ve Vrškách, i když už někteří měli nabídky, ale přesto zůstali a drží partu.

Závěrečná rodičů

07.11.2014 21:32

Vážení rodiče srdečně Vás zveme na večírek ke konci podzimní části soutěže a to 15.11.2014 od 18h do naší klubovny.

Je to možnost, že bychom si od 14h mohli s klukama zahrát zápas rodičům x klukům cca. na hodinku a pak kluky hodit domů a dorazit zpět na večírek.

Prosím o info, kdo by mohl, v neděli to musím potvrdit na hřišti. Děkuji trenér

P.S. Srdečně jsou zváni i rodiče bývalých hráčů ( Forejtovi, Marhoulovi, Štěpánkovi :)))))

Běchovice - Vršovice B 0:6

02.11.2014 20:55

V sobotu jsme zavítali na hřiště Běchovic a čekal jsem kvalitního soupeře, ale opak byl pravdou. Podle soupeřova trenéra mu chyběli čtyři hráči a tak je pochopitelné, že hra soupeře utrpěla na kvalitě. Pro nás to byl zápas, kde jsme většinu času hráli na soupeřově půlce a bušili do soupeřovy obrany. Jsem rád, že kluci zápas zvládli a poradili si při překonávání obrany soupeře. Jen pro soupeřovy fanoušky: opravdu v týmu nemáme žádné kluky z A týmu, soupiska je vždy k nahlédnutí u rozhodčího a nemáme to zapotřebí!!! Jediným hráčem z A týmu byl gólman, náš brankář je nemocný Toto utkání se velmi vydařilo Barymu, v  utkání vstřelil pět branek. Jinak všichni kluci hráli velmi dobře a byla radost se na ně dívat. Díky pánové.

26.10.2014 21:46

Po první prohře jsme odehráli doma zápas proti Podolí a tak jsem byl zvědavý, jaké na klukách předchozí zápas zanechá stopy. Do prvního poločasu jsme nastoupili v rozestavení, ve kterém kluci ještě nikdy nehráli a tak se projevily individuální chyby a špatné obsazování na naší hře. Do druhé půle jsme se vrátilli k rozestavení, ve kterém jsme zvyklí hrát a na hře to bylo vidět. Soupeř se v druhé půlce skoro nedostal na naši stranu a když, tak to nebylo nebezpečné. Bohužel proměňování šancí je pro nás obrovský problém. Dnes jsem slyšel, že náš výkon nebyl dobrý. Já byl spokojený, kluci hráli fotbal, který přinášel pěkné kombinace. Jen zakončení bylo špatné,jinak druhá půlka byla velmi dobrá a na tak špatném terénu to byl zázrak, že to klukům takhle vycházelo.

Bary - Vlach

Vlach - Klikar

Vlach - Žíža

Bary - Krupice

Točná - Vršovice 3:2

26.10.2014 21:26

Naše první prohra přišla s Točnou v zápase, který byl odložený z minulé soboty pro nespůsobilý terén, ktery byl (nejen) podle mého i v pátek. Na rozbahněném terénu jsme nedokázali předvádět dobrý fotbal, který by vyústil ve výhru. Soupeř hrál jednoduše, dlouhými nákopy na rychlé útočníky a to jsme nedokázali ubránit a prohráli. Myslím, že remíza by byla zasloužená.

2) Sledujte změny v kalendáři akcí

3) Šusťákovky - kdo si objednal, budu vybírat doplatek 140 Kč. Omlouvám se za komplikace, ale nakonec jsme zvolili variantu za 410Kč, která je     kvalitňejší než ta naše původní, která měla stát 300Kč. Plus vyšítí znaku 60Kč a nápis na záda 70Kč.

4) Zimní ligu budeme hrát opět pořádanou Tempem, tentokrát na hřišti Kačerova, startovné je 7900,-Kč a za každého hráče budu vybírat 550,-Kč

12.10.2014 21:17

Nechci nějak podceňovat soupeře, dělal, co mohl, ale dnešní utkání pro nás nemělo žádný význam. Tak jednoznačný průběh jsem už dlouho nezažil nebo nikdy nezažil za ty čtyři roky, co jsem u kluků. Jinak  nemám co o dnešním utkání  psát, byla to povinost. Jsem rád, že kluci hráli až do konce a nikdo se na to nevvkašlal.

3.min    Holba /Pazdera

11.min    Krupice /Holba

19.min    Sam /Bary

20.min    Sam /Bary

24.min    Pazdy /Sam

26.min    Pazdy /Holba

28.min    Sam /Mrkev

38.min    Holba /Bary

42.min    Pazdy /Bary

45.min    Mrkev /Holba

48.min    Bary /Patera

49.min    Bary /Krupice

59.min    Sam /Mrkev

61.min    Pazdy /Holba

63.min    Bary /Krupice

65.min    Holba / Žíža

06.10.2014 21:32

Tak konečně se v neděli odehrálo utkání dle mých představ. Soupeř v první půlce zahrozil jen ze tří rohových kopů a pak už do konce utkání naši branku neohrozil. Věděli jsme, že soupeř moc branek nedostává, a že to lehký soupeř nebude, což z kraje bylo vidět a branku se nám podařilo vstřelit až ve 24.min., ale druhou branku jsme dali hned po rozehrání ve 25.min. škoda jen, že se nepodařilo vstřelit branku dřív. Šance byly, asi ta nejkrásnější byla z vápna do šibenice, ale gólman soupeře předvedl nádherný zákrok a míč vytlačil na roh. Do druhé půlky jsme nastoupili bez obou útočníků základní sestavy pro zranění a nemoc. Ale to, co předvedli kluci ve druhé půlce bylo něco neskutečného. Prakticky soupeře nepustili za půlku a předvedli hru, která se musela líbit všem přihlížejícím. Díky všem klukům a doufám, že nám taková hra vydrží co nejdéle.Byla to opravdu podívaná.Díky

P.S..... Nedělám to, ale tentokrát musím, tak jak odehrál zápas  Krupičák bylo něco nádherného!!! Klobouk dolů, já osobně jsem nikdy tak skvělý zápas neodehrál:))))

28.09.2014 23:43

Dnešní utkání se odehrálo za krásného počasí, ale to bylo asi vše. Poslední dva zápasy se nám nějak nedaří, vše je upracované a na pohled to také není nic úžasného. Vytratila se nám lehkost a fotbalovost, někteří hráči dělají chyby, které nás dostávají pod tlak a zbytečně ztrácíme míče. Bohužel se nám i docházka zhoršila a trénovat v devíti hráčích je celkem málo. Nechci, aby to, že se kluci nesnaží, oni se snaží, bojují, nikdo se na nic nevykašle, ale není to prostě ono. Nedá se nic dělat, musíme, ale začit makat a na tréninky chodit v co největším množství. Jediné pozitivum je, že jsme zápas zvládli a vyhráli.

Bary (penalta)

Bary - Žíža

Čáslava - Patera

Holba -Žíža

Bary

Kdo neuhradil příspěvky, nechť tak učiní během příštího mistráku, jinak je 7.10. trenérská a může příspěvky uhradit přímo tam.

Kačerov - Vršovice 1:4

23.09.2014 22:02

V sobotu jsme hráli s Kačerovem u nich na umělce, která nám zrovna nevyhovuje. A když je ještě té kvality, která na Kačerově je, chová se míč jako hopík. Zápas to nebyl zrovna moc pohledný, spíše hodně důrazný a s fotbalem to moc společného nemělo a vůbec nic se nedařilo a ani kluci neplnili to, co měli. Asi ještě byli jednou nohou v posteli.  Jinak není o čem, psát jedním slovem HNUS.

Branky/Asistence

17.min. Bary -Holba

29.min  Krejča - Čáslavský

34.min  Holba

70.min  Bary - Sam

19.09.2014 22:52

Tímto bych chtěl poděkovat trenérovi našeho Áčka starších žáků, že nám přenechal pohár vzhledem k tomu, že ve druhé třídě máme jen 10 zápasu. Na zápas se mi omluvili tři hráči, a protože máme kádr o patnácti hráčích, tak by na střídačce byl jen jeden hráč, tak jsem povolal dva hráče z Áčka a to Bedničku do brány a Růžu do zálohy.

Utkání bylo od začátku vyrovnané, i když výškový i věkový rozdíl byl PRO na straně Uhřiněvse, ale bylo vidět, že naši kluci jsou odhodlaní bojovat, přestože na taková utkání nejsou zvyklí, tak se z toho nepo.....li. Mám dojem, že to soupeř nečekal. První půlka skončila bez branek, ale díky vyrovnané hře jsem cítil, že šanci máme.Tak jsme klukům řekli, že KDYŽ JSME TAK, DALEKO TAK TO NEDÁME :))) A díky šikovnosti našich hráčů a hlavně chytrosti jsme dali první branku a dostali se do herní pohody. No možná ne do pohody, ale kluci poznali, že hrát se s nima dá. Soupeř byl velmi dobrý v zadních řadách, ale předek nic moc. Asi nejlepší hráč soupeře byl stoper, který byl nejlepším hráčem utkání, ale sám na naše kluky nestačil. Pak jsme přidali druhou branku a trochu jsme přestali hrát a dostali jsme se pod tlak, ale vše se odehrávalo jen kolem velkého vápna a do  vyložené šance se soupeř nedostal. Ke konci zápasu jsme šli na soupeřova brankáře, ale bohužel jsme neproměnili.

Chtěli bychom poděkovat klukům za úžasný zážitek, i když je jasné, že motivace nebyla třeba. Když se hraje s o rok staršíma klukama, jde to samo.....

A díky za pomoc klukům z áčka.

Branky/ Asistence

37. Bary- Krupice

56. Holba - Klikar

Vršovice - PSK Union 9:0

15.09.2014 20:57

První domácí zápas v podzimní části jsme sehráli proti PSK Unionu, kde převládali hráči ročníku 2000 (přibližně deset ze třinácti hráčů). Od začátku bylo utkání vyrovnan,é ale v průběhu první půlky jsme přeci jenom více hráli na soupeřově půlce, což vyústilo ke vstřelení branky v 17.min. Od té doby už jsme byli aktivnější a důraznější a hlavě jsme se snažili kombinovat už od branky. To soupeř většinou hrál dlouhé nakopávané balóny. Do první půle jsme stihli ještě vstřelit další tři branky a šli do šaten se čtyřbrankovým náskokem. V šatně bylo na klukách vidět, že mají radost, že dokážou porážet kluky o rok starší. Do druhé půle jsme klukům hlavně říkali, že nesmí přestat hrát a to kluci splnili do puntíku, bylo vidět, že hrají s velkou chutí.  Druhá půlka byla ještě lepší a soupeři jsme dali pět branek a zcela zaslouženě vyhráli.

Branky - Asistence

17.    Holba-Klikar

23.    Klikar-Rozsypal  (po fantastickém úniku Krupice)

11.09.2014 21:01

V neděli všichni ve fialovém. Budeme se fotit.

Nedělní brigáda

11.09.2014 20:58

Prosím rodiče, kdo může, aby mi potvrdil účast. Jídlo a pítí zajištěno. Brigáda bude i za deště !!! Díky

POHÁR POZOR,POZOR

11.09.2014 20:55

Pohár, co se měl hrát ve středu je přesunutý ze středy 17.9. na ČTVRTEK 18.9. od 17h.

Sraz je 16-16:30h. Potvrdit účast!!