Novinky

Platby!!!!

07.12.2016 12:27

Stále ještě někteří namájí uhrazené podzimní příspěvky 1600Kč a většina nemá uhrazené startovné na zimní ligu, tak prosím překontrolovat a co nejrychleji uhradit.

V lednu se blíží další příspěvky.

Konec sezóny a zimní liga

22.11.2016 12:36

Podzimní část soutěže nám skončila, tak nastává trochu volnější režim a zároveň se blíží zimní část přípravy, kdy budeme hrát zimní ligu a opět chodit na posilování TRX. Proto prosím o úhradu 600Kč na účet ( startovné za zimní ligu a lekce TRX).

S většinou z vás se ještě uvidíme na Vršovické zábavě, ....snažte se neprošvihnout začátek, ať nejste o něco ochuzeni (t.j.19,00 nejpozději na místě).

Těm, kteří na zábavu nejdou, bych za celý realizační tým chtěla popřát klidný zbytek roku. A protože se blíží ADVENT, tak pohodové Vánoce a do roku 2017 vykročte pravou......................

Taneční 2017

12.11.2016 18:03

Jelikož nám chlapci dorostli do věku, kdy se mohou účastnit tanečních kurzů, tak nás napadlo v rámci utužení kolektivu, že by tyto kurzy mohli navštěvovat společně. Alespoň ti, co budou mít zájem. Blíží se termíny podávání přihlášek, tak kdo bude mít zájem, ať se mi nahlásí.... nejlépe smskou, pokusím se nás tam dostat hromadně. Navrhuji Taneční školu Vavruška, kterou mám vyzkoušenou. Zde se tančí na moderní písničky a kurz je doplněn spoustou dalších akcí (maškarní, hodina stolování apod.). Lekce bychom chtěli směřovat na pátek ve Slovanském domě. A my rodiče si tak společně užijeme plesy a prodloužené :))))))).

Mistrák neděle 13. 11. Motorlet - Vršky 12.15 hodin výkop

10.11.2016 20:35

V neděli hrajeme mistrák s Motorletem na hřišti Bílá Hora. Adresa: Praha 6, Moravanů 2360/2a. Sraz v 11,15 hodin.

Nominace: všichni

Neděle 6.11.2016

03.11.2016 19:39

V neděli hrajeme doma od 9:30h. Sraz je v 8:45h na hřišti.

Nominace:   Smetana,Šimr,Mrkvička,Krupka,Bareš,Hai,Žižka,Klikar,Vlach,Friendlaender,Kotrus,Krejča, Pazdera,Čáslavský,Jenderka,Pejchar Štrobl.

Mistrák neděle 23.10.2016 Vršovice - Tempo - výkop v 10.hod

21.10.2016 17:15

V neděli sraz v 9 hod. na Vrškách.Nominace:Smetana,Šimr,Mrkvička,Krupka,Patera,Bareš,Hai,Žižka,Klikar,Vlach,Bednář,Friendlaender,Kotrus,Krejča,

Pazdera,Čáslavský,Jenderka,Pejchar.

Hodnocení zápasů FA Praha a SK Střešovice

17.10.2016 12:57

Vršovice - FA Praha 5:0

V pátám kole jsme na domácím hřišti přivítali poslední tým tabulky FA Praha. Soupěř přijel jen s jedenácti hráči a jeden náhradník dorazil až těsně před zápasem. Tolik o "Fotbalové akademii" nebo jaký to mají název, dříve falešná Bohemka. Musím i přiznat, že utkání to nebylo zas tak jednoduché. Hrálo se na těžkém terénu, který byl navíc po vydatných deštích trošičku rozmáčený, ale terén byl pro obě mužstva stejný. Od začátku jsme se nemohli dostat do nějaké vyložené šance i když pár náznaků bylo, ale dočkali jsme se až v 34.min, kdy po závaru ve vápně hostů otevřel skóre Martin Krupka/ trošku s přispěním nerovného terénu/. Soupeřovi začaly viditelně docházet síly a tak netrvalo dlouho a šli jsme do dvoubrankového vedení. Chybu hostujícího brankaře potrestal Ital, když si na prsa zpracoval špatný odkop a z jedničky uklidil míč tam, kde ho tak rádi vidíme 2:0. To byla paráda. Do druhé půle jsme šli s tím, že přidáme další branky, aby byl co nejdříve klid a také se nám to podařilo. Dan Vlach z vápna prostřelil vše co mu stálo v cestě a v polovině druhé půle Bary a Bedýnka navýšili výsledek již na 5:0. Do konce utkání zbývalo ještě asi 15 minut, ale již se nám nepodařilo vstřelit další branky, ať to bylo naší špatnou koncovkou nebo dobrým zásahem hostujícího brankaře. Celkově lze říci, že jsme spokojeni, ale už v dalších kolech nás čekají soupeři z kategorie TOP přeboru Prahy. /Střešovice 1911 a Tempo Praha/ a tam budeme muset podat podstatně kvalitnější výkon.

Branky: 34.min Krupka/Friedlaender/ 1:0

37.min Hai/bez asistence/ 2:0

47.min Vlach/bez asistence/ 3:0

60.min Bareš/Bednář/ 4:0

65.min Kotrus/Klikar/ 5:0

SK Střešovice 1911 - Vršovice 3:0

V šestém kole jsme zavítali na hřiště zatím 100% Střešovic a bylo jasné, že nás nečeká nic lehkého. Soupeř měl kromě jednoho všechny hráče ročníku 2000 a jeho výsledky byly suveréní. Nezačali jsme špatně a první náznak šance si vypracovalo naše mužstvo, ale chyběl nám důraz ve vápně. Bohužel domácí nás už v 5.minutě potrestali a ukázali nám co je to důraz v koncovce, prohrávali jsme 1:0. Další průběh první půle byl v celku vyrovnaný, hrál se docela dobrý fotbal, který určitě kvalitou patřil mezi ty lepší utkání přeboru ml.dorostu. Šancí sice bylo poskrovnu, ale jednu stoprocentní jsme si vypracovali zhruba v polovině prvního poločasu. Po rychlém protiútoku se ve vápně skvělou zasekávačkou uvolnil Bary a sám před brankou bohužel zaváhal, trefil jenom vybíhajícího brankáře.To byla velká škoda, protože gól by vlil novou krev do našich žil. Jak jsem již psal, nehráli jsme špatné utkání, ale závěr poločasu jsme evidetně nezvládli i když i trochu kvůli nepřesně pískajícímu hlavnímu rozhodčímu.V 37.min otočil faul na půlce/jasně byl faulován náš hráč-držen za dres/ a domácí dlouhým nákopem do našeho vápna zvýšili na 2:0. Centr nepatrně posunul domácí hráč a Vojtovi bohužel míč propadl mezi rukama kousek za brankovou čáru. Aby nebyl všemu konec tak za dvě minuty následoval opět dlouhy nákop za naší obranu a Martin Krupka mohl míč odkopnout, ale on se to snažil rešit fotbalově. Domácí útočník si v souboji hodně pomohl rukama, bohužel píšťalka rozhodčího zůstala němá, on získal míč, přihrál ho na nabíhajícího spoluhráče a ten prostřelil Vojtu potřetí.To byla studená sprcha, do kabin se šlo za stavu 3:0. Snažili jsme se kluky o poločase motivovat, že utkání ještě není ztraceno, ať zkusí soupeře potrápit, že nehrají špatně, ale domácí vedou tabulku oprávněně.V šesti zápasech obdrželi jen 3 góly a my už jsme nedokázali s výsledkem něco udělat nebo jim alespoň vstřelit branku. V druhé půli již obě obrany pracovaly spolehlivě a tak se již na stavu nic nezměnilo i když jsme zhruba dvacet minut před koncem stáhli hru jen na tři obránce a Krupku vysunuli na hrot. Co napsat závěrem, máme trochu problémy s nakopávaním balónů za naší obranu, reagujeme pozdě na pohyb protihráčů a všechno řešit fotbalově asi nepůjde.Budeme muset toto trochu zjednodušit. Další věc je, že v tomto utkání máme asi deset rohů a my nejsme schopni se v nich prosadit, přitom centrovaným balónům se na tréninku pečlivě věnujem. Budeme muset s chlapci na tomto ještě zapracovat více. O víkendu nás čeká Tempo a to nebude zase žádná sranda. Budeme chtít vyhrát, abychom se udrželi v první trojce tabulky.

Branky: 5.min 1:0

37.min 2:0

39.min 3:0

Neděle 16.10.

15.10.2016 15:33

V neděli hrajeme na Střešovicích od 10h. Sraz je v 9h.

Mistrák neděle 9.10.

07.10.2016 22:17

V neděli hrajeme doma s FA Praha od 9:45h. Sraz na Vrškách 8:45h!!

Nominace: Všichni

Hodnocení zápasu Háje - Vršky

07.10.2016 09:09

Háje - Vršovice 1:9

Ve 4.kole jsme zajížděli na hřiště Hájů, s kterými jsme se utkali v přípravě a zvítězili. Proto byl na naší straně mírný optimismus, že utkání zvládnem a jak je vidět podle výsledku i výkonu byl oprávněný. Hned od začátku byla hra pod naší kontrolou a skóre postupně narůstalo až na poločasový výsledek 0:4. V druhé půli byl obraz hry stejný,byli jsme lepším týmem a dál střileli branky. Jen jednou nás soupěř dokázal přehrát a dát nám branku, to ale korigovali na 1:5. Víc se nemá cenu o utkání rozepisovat, snad jen, že jsme byli jasně lepší, dostali šanci všichni hráči z lavičky/teď si uvědomuji, že ale hrají vždy všichni/. Zkrátka mužstvo je víceméně vyrovnané, jen tak dál, doufáme že nám forma vydrží.

Branky: 10.min Kotrus /Bareš/ 0:1

19.min Žižka /Pazdera/ 0:2

24.min Friedlaender /Vakoč/ 0:3

38.min Bednář /Patera/ 0:4

41.min Kotrus /Mrkvička/ 0:5

47.min 1:5

51.min Klikar /Pazdera/ 1:6

52.min Kotrus /Pejchar/ 1:7

60.min Kotrus /Šimr/ 1:8

73.min Bednář /Bareš/ 1:9

Hodnocení zápasu Vršky - Libuš

06.10.2016 08:38

Vršovice - Libuš 3:1

V dalším zápase jsme přivítali na domácím hřišti tým Libuše. Soupeř měl do této doby prakticky stejné výsledky jako my, porazil jak Zličín tak i Aritmu (vždy jen o jednu branku). Proto jsme tušili vyrovnané utkání. Začátek nám dal za pravdu, byli jsme sice silnější na míči, ale nějakou tutovku jsme si nevypracovali. Soupeř na tom byl podobně, až do 24.min, kdy po dlouhém balonu za obranu nám utekl jejich útočník a přesnou střelou na vzdálenější tyč nedal Vojtovi šanci 0:1. Byl to trochu pro nás šok, a aby nebyl všem problémům konec tak za chvíli se situace opakovala, akorát s tím rozdílem, že tentokrát stihl Martin Krupka útočníka dohonit, ale bohužel ho fauloval. Nemohlo následovat nic jiného než červená karta.
Říkali jsme si, že je asi po třech bodech, ale musím říct , že od tohoto okamžiku se kluci nakopli a začali jezdit. Moc nám pomohl gól do šatny, který vstřelil s přispěním špatného zákroku hostujícího brankaře z přímého kopu Filip Kotrus.
V druhé půlce jsme chtěli utkání otočit v náš prospěch i když hra v deseti není jednoduchá. Stáhli jsme hru jen na tři obránce a kluci makali.
Odměnou nám byla vedoucí branka Jendyse, který po skvělém slalomku a narážečce s Koťasem prošel až před brankaře a chladnokrevně zavěsil. Po brance jsme již hráli pozorně a soupeře do vážnějších situací nepouštěli ba naopak jsme v závěru vítězství pojistili uklidňující třetí brankou.
Musíme celé mužstvo pochválit, tak si to představujeme.

Branky: 24.min 0:1

38.min Kotrus /přímý kop/ 1:1

48.min Jenderka /Kotrus/ 2:1

75.min Bareš /Kotrus/ 3:1/

Mistrák sobota 1.10.2016

30.09.2016 19:28

V sobotu hrajeme na Hájích od 10:15h.  Sraz je v 9:30h.

Příspěvky září- prosinec2016

27.09.2016 12:54

Kdo ještě neuhradil, prosím o uhrazení. Děkuji

Lístky na VRŠOVICKOU ZÁBAVU, kdo má placené, zítra pošlu po klukách.

Všichni dostali nová tréninková trika, ve vlastním zájmu si je podepište.

Pozor změna času středečního tréninku !!!!

26.09.2016 20:42

Ve středu 28. 9. bude trénink již od 10 hodin na Vrškách !!!!!!!

Mistrák neděle 25. 9. Vršky - Libuš

24.09.2016 15:16

V neděli hrajeme doma od 10 hodin. Sraz na Vrškách v 9 hodin!!!

Hodnocení mistrovských zápasů

22.09.2016 20:20

Vršovice - Zličín 4:1

V prvním mistrovském utkání mladšího dorostu /předehrávka 11. kola/ jsme nastoupili proti Zličínu a nevěděli, co od soupeře čekat.Již od začátku byla převaha na naší straně. Po půl hodině svítilo na ukazateli skóre 2:0 a zdálo se, že nebude co řešit. První branka po průniku Žíži po levé straně a ideální přihrávce pod sebe Barymu byla ukázková.Bohužel do konce poločasu jsme již žádnou branku nepřidali, ba co víc soupeř se začal osmělovat.Do druhé půle jsme opět vlétli ve velkém stylu a po 20 minutách vedli již 4:0. To ale bylo z naší strany vše, od této doby byl již soupeř lepší a zaslouženě snížil. Absolutně jsme přestali běhat a nakonec byli rádi,že soupeř nepřidal další branky /nastřelil tyč a měl i další šance/.

Celkově lze říci,že jsme byli spokojeni /kromě již zmíněných posledních 20 minut/.

Branky:20.min Bareš /Žižka/ 1:0

29.min Kotrus /Vakoč/ 2:0

50.min Klikar /Bareš/ 3:0

60.min Pejchar /Patera/ 4:0

66.min 4:1

Aritma - Vršovice 1:4

Náš stálý soupeř, ale tentokrát to nebyli 01, ale hráči narozeni roku 2000. Měli jsme ze soupeře obavy, které se nakonec ukázaly jako zbytečné. Začali jsme výborně a hned na začátku si vytvořili sérii rohových kopů, ze kterých jsme mohli jít do vedení. Udeřili jsme však až v 18.min 0:1.
Poté se hra vyrovnala a soupěř v 30.min po brejku vyrovnal.
Začátek druhé půle to byla z naší strany smršť. Během 3 minut v rozmezí 47-50min skóre narostlo až na konečných 1:4 a protože se
do konce zápasu nic mimořádného neudálo, výsledek zůstal nezměněn.
Po druhém kole spokojenost,ale bohužel soupeři byli z kategorie lehčích, to v dalším kole nás čeká Bráník jeden z favoritů přeboru ml.dorostu.

Branky: 18.min Bednář / Klikar/ 0:1

30.min 1:1

47.min Bareš /Bednář/ 1:2

48.min Kotrus /Klikar/ 1:3

50.min Bednář /Bareš/ 1:4

Braník - Vršovice 5:0

Do utkání jsme šli s tím,  že se pokusíme soupeře potrápit, ale bohužel se nám to moc nepovedlo.Tentokrát byl soupeř lepší. Zaostávali jsme v rychlosti, důrazu a zejména v koncovce. Určitě to nevypadalo na takový debakl, naše šance zůstaly nevyužity právě kvůli chybějícímu  důrazu a přesnosti
v koncovce a dále taky proto,že nás pomezní rozhodčí /domácí hráč/ prostě skoro do ničeho nepustil.Když už jsme vstřelili branku tak znovu zvedl
praporek, který viděl jen on a samozřejmě domácí lavička. Dále pak hlavní rozhodčí pustil jasný penaltový zákrok na našeho hráče /podražení zezadu/ i když do té doby pískal každý dotek.
Jak již jsem napsal soupeř byl jednoznačně lepší a vyhrál zaslouženě. Musíme se podstatně zlepšit a přidat jestli nechceme hrát v této soutěži druhé housle a to rozhodně NECHCEME!!!

Branky: 15.min 1:0

27.min 2:0

45.min. 3:0

70 min. 4:0

79 min. 5:0

Mistrák neděle 18.9.2016

15.09.2016 22:39

V neděli hrajeme na Braníku od 13:15 sraz je ve 12:15h.

NOMINACE VŠICHNI!!!!!!!   ALE JE TO NAPOSLEDY....

Mistrák neděle 11.9.2016

09.09.2016 20:06

V neděli hrajeme od 13 hodin mistrák na Aritmě. Sraz je v 11. hodin na Vrškách , budeme se společně fotit!!!!!!!! Pojedeme na Aritmu po společném focení. Účast všech hráčů nutná!!!!!

Hráči co mají nová bílá trika Double 2015/2016 si je přinesou na focení !!!!!!

Mistrák neděle 4.9.2016

02.09.2016 12:18

V neděli hrajeme doma ve Vrškách od 14:45.  Sraz je ve 13:45h.

Nominace: Šimr,Krupice,Vakoč,Jendis,Klikar,Vlach,Pejchar,Patera,Bary,Pazdy,Žíža,Čáslava,Kotrus,Friendlaender,Bednář.

Nová sezóna

31.08.2016 20:47

Zdravíme všechny hráče a fanoušky (hlavně Tondu),

předem něco příjemnějšího, na účtě zbyly nějaké pěníze, tak jsme si dovolili klukům objednat tréninková trika a nebudu zatím vybírat ´´banánovné´´ . A teď to méně příjemné....do konce měsíce prosím o úhradu příspěvků září- prosinec 1.600Kč (na účet)

Vršovická zábava - znovu připomínám 26.11. v Chodovském pivovaru závěr půlsezóny. Budeme rádi, když z našich řad půjde co možná nejvíce rodičů.

Vstupenka 250Kč (objednávat u mne), kdo již objednal, s tím počítám. Potančíme, popijeme....neváhejte, počet míst je omezen a pro náš                                                         tým to bude bráno jako rozlučka se sezónou. Pozvání samozřejmě platí i pro naše ´´bývalé´´ rodiče.

Zimní bundy -  kdo má zájem o prodej zimních bund, tak prosím doneste na první domácí mistrák (tuto neděli). Kdo prodával v první vlně, tak má u mne 300Kč.

Záznamy: 21 - 40 ze 545